Sylwester w kopalni

Nisko pod ziemią a równocześnie na najwyższym poziomie spędzą Sylwestra wszyscy ci, którzy zdecydują się bal w kopalni soli w Wieliczce. Niezwykła sceneria sprawi, że będzie to najbardziej niezapomniana i szalona noc w naszym życiu.

Cena Sylwestra w wielickiej kopalni zależy od kilku istotnych rzeczy. Jeśli zdecydujemy się na spędzenie pod ziemią jedynie nocy sylwestrowej zapłacimy około 500 zł. Zabawa 125 metrów pod ziemią jest jednak warta tej ceny. Bal sylwestrowy  tradycyjnie od kilku lat ma miejsce w Komorze Warszawa. Choć pomieszczenie to jest w stanie pomieścić wiele osób, organizatorzy dbając o bezpieczeństwo, są nieugięci i nigdy nie przekraczają wyznaczonej liczby par. Stąd bilety na bal sylwestrowy w kopalni soli w Wieliczce należy rezerwować jak najwcześniej.

W tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku, popularna trasa turystyczna  kopalni w Wieliczce zamienia się niemal w aleję mody. Przemierzają ją bowiem pięknie ubrane panie i eleganccy panowie.

Sylwester w kopalni soli w Wieliczce odbywa się zawsze z udziałem wielkich gwiazd i towarzyszy mu temat przewodni. Motywem ubiegłorocznej nocy sylwestrowej były perły. Organizatorzy apelowali, by każda z uczestniczek balu miała je na sobie. Ponadto na gości czeka wyśmienite menu, bajeczna dekoracja, dobra muzyka i mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Sylwester w kopalni jest więc ciekawą i nietypową alternatywą dla sylwestra w górach, nad morzem czy za granicą.

Dla tych, którzy cenią sobie styl i elegancję, czterogwiazdkowy Hotel Grand Sal przygotował ofertę specjalną. Oprócz balu sylwestrowego w Kopalni Soli Wieliczka, proponuje się gościom dwudniowy pobyt w ekskluzywnych apartamentach ze śniadaniami i lunchem. Koszt takiego pakietu sylwestrowego jest jednak bardzo wysoki. Za dwuosobowy apartament trzeba zapłacić ponad trzy tysiące złotych.

Równie dobrze można jednak znaleźć w tym czasie tani nocleg w Wieliczce. Sylwester to okres wzmożonego zainteresowania kwaterami i pensjonatami, dlatego koniecznie trzeba wcześniej dokonać rezerwacji miejsca noclegowego. Wieliczka dysponuje bardzo zróżnicowaną bazą noclegową więc każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Na gości czekają pokoje w gospodarstwach agroturystycznych, kwatery prywatne, hostele, pensjonaty i domki.